Valsts Ministru prezidenta Valda Dombrovska viesošanās Alūksnes Mākslas skolā viņa vizītes laikā Alūksnes novadā 2013.gada 6.decembrī

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis iepazīstas ar Latvijas Dizaineru savienības grāmatsiešanas asociācijas darbu izstādi Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiek iepazīstināts ar kultūras pieminekļa "Vecās pils" renovācijas darbu gaitu Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiek iepazīstināts ar kultūras pieminekļa "Vecās pils" renovācijas darbu gaitu Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiek iepazīstināts ar mācību darba norisi keramikas dabnīcā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un Alūksnes novada domes vadība skolas kompozīcijas darbnīcā- jaunuzbūvētajā ēkas verandā Alūksnes Mākslas skolā ir izveidojusies tradīcija- īpašie viesi tiek lūgti atstāt skolai savu novēlējumu uz māla plāksnītes, kuru pēc apdedzināšanas novietos uz sienas goda vietā Alūksnes Mākslas skolā ir izveidojusies tradīcija- īpašie viesi tiek lūgti atstāt skolai savu novēlējumu uz māla plāksnītes, ko šobrīd veic Ministru prezidents Valdis Dombrovskis Paldies Valdim Domdrovska kungam par šo jauko novēlējumu Viesi vēro nodarbības skolas zīmēšanas darbnīcā. Anita Vēliņa un Ojārs Vēliņš iepazīstina augsto viesi Valdi Dombrovska kungu ar mācību procesa niansēm Anita Vēliņa un Ojārs Vēliņš iepazīstina augsto viesi Valdi Dombrovska kungu ar skolas audzēkņu keramikas darbiem Ledus pagraba izstāžu zālē Ministru prezidents Valdis Dombrovskis kopā ar Alūksnes novada domes vadību un Alūksnes Mākslas skolas administrāciju pie skolas ēkas verandas Ministru prezidents Valdis Dombrovskis kopā ar Alūksnes novada domes vadību un Alūksnes Mākslas skolas administrāciju pie skolas ēkas centrālās fasādes Kā bijām iecerējuši 2004.gada rudenī, ieceres piepildījās. Piepildījās un joprojām piepildās arī skolas īpašo viesu labie novēlējumi. Paldies visiem. Kā bijām iecerējuši 2004.gada rudenī, ieceres piepildījās. Piepildījās un joprojām piepildās arī skolas īpašo viesu labie novēlējumi. Paldies visiem. Kā bijām iecerējuši 2004.gada rudenī, ieceres piepildījās. Piepildījās un joprojām piepildās arī skolas īpašo viesu labie novēlējumi. Paldies visiem.