Ievietots: 15.05.2019 Tiekamies Alūksnes Mākslas skolā Muzeju naktī š.g.18.maijā

     Alūksnes Mākslas skolā Muzeju naktī būs apskatāma 2018./2019. mācību gada darbu un skolas 7.klases izglītojamo radošo skolas nobeiguma darbu izstāde no plkst. 19.00- 22.00. Laipni aicinām visus uz tikšanos mākslas skolā.


Ievietots: 27.02.2019 Mācību ekskursija uz Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeju, izstāžu zāli "Arsenāls" un Latvijas Nacionālo mākslas muzeju

            22.februārī grupa skolas pedagogu un vecāko klašu audzēkņu apmeklēja izstādes “Portrets Latvijā. 20.gadsimts. Sejas izteiksme.”, “Portrets ar smaidu. Šarži un karikatūras Latvijā. 20.gadsimts” izstāžu zālē "Arsenāls", Latvijas Mākslas muzejā un Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā, kurās tika gūti spilgti iespaidi par 20.gadsimta iezīmēm fotogrāfijā, glezniecībā un grafikā.

            Portrets tiešā vai netiešā veidā dokumentē Latvijas vēstures un sabiedrības sociālās iezīmes, nacionālās identitātes izpausmes un nodevas pastāvošajām ideoloģijām. Izstādes spektrs ietvēra laikmeta atspoguļojumu no mākslinieku individuālā skatu punkta līdz vispārinājumam, no valsts pasūtījuma līdz brīvai interpretācijai, no reprezentācijas līdz privātumam.

               Izstāde pārskatāmi attēloja 20. gadsimtu kā laiku, kurā tapa un veidojās, tika zaudēta un vēlreiz atjaunota Latvijas valsts. Tā raksturoja laikmetu, kurā personības, neskatoties uz sabiedrībā pastāvošiem stereotipiem un ideoloģiskām prasībām, ieguldīja savu pieredzi radošās izpausmēs kā spēcīgu, intelektuāli radošu potenciālu.

Ievietots: 16.11.2018 Latvijas valstij - 100 !

 

           Alūksnes Mākslas skolas kolektīvs

sirsnīgi sveic Latviju valsts pastāvēšanas simtgadē!Noskaties animācijas filmiņu "Karoga stāsts".
Filmu radījuši Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas un Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” skolēni profesionālas animatores Ilzes Ruskas vadībā. Stāstu par Latvijas valsts nacionālā karoga vēsturisko attīstību veidojusi filmas scenārija autore, Valmieras teātra direktore Evita Sniedze.