ATSĀKAM MĀCĪBAS ATTĀLINĀTI

08.01.2021

No š.g. 11.janvāra Alūksnes Mākslas skolā atsākam mācību procesu attālināti :

• interešu izglītības programmā "Vizuāli plastiskā māksla" pirmklasniekiem, sākumskolas vecuma izglītojamiem, jauniešiem,
  •  1. līdz 7.klases izglītojamiem profesionālās ievirzes izglītības programmā "Vizuāli plastiskā māksla".

Ar mācību uzdevumiem profesionālās ievirzes izglītības programmā "Vizuāli plastiskā māksla" izglītojamos iepazīstinās klašu audzinātāji.

Ar mācību uzdevumiem interešu izglītības programmā "Vizuāli plastiskā māksla" izglītojamos iepazīstinās programmu skolotāji.

Ar nepieciešamajiem mācību materiāliem attālināto uzdevumu veikšanai izglītojamie tiks nodrošināti.

Novēlam sekmīgu un radošu 2020./2021.mācību gada II semestri mūsu visu kopīgā izglītības darbā, īpaši pateicoties izglītojamo vecākiem par izpratni un līdzdarbošanos kopīgo mērķu un vēlamo rezultātu sasniegšanā!

Attēlā: Zīda gleznojums, Zane Krūmiņa 2009.g. Pedagogs Elita Salaka