Radošums – “Spēja iztēloties un radīt intuitīvo, harmonisko, skaisto”

09.05.2023

Muzeju nakts ietvaros š.g. 13.maijā no plkst.18.00 līdz 23.00 Alūksnes Mākslas skola aicina ielūkoties bērnu un jauniešu radošajos mācību  darbos! Skolas izstāžu zālē  būs aplūkojams  šajā mācību gadā paveiktais un Latvijas Bankas simtgadei veidotās ekspozīcijas “Mūsu pasaule, mūsu nākotne” fragmenti, ko radījuši mūsu izglītojamie.

Ekspozīciju var apskatīt šeit:

Muzeju nakts pasākumi Latvijas muzejos un citās sabiedriskajā vietās šogad notiks jau 19. reizi. Muzeju naktij šī gada tēma ir “RADĪŠANA”, apvienojot gan jaunradi, atjaunotni un atjaunošanu – dzīves uzlabošanu un dažādu lietu atjautīgu pārveidošanu, gan prasmju iepazīšanu un apgūšanu. Tēma sasaucas ar Starptautiskās Muzeju dienas tematiku “Muzeji, ilgtspēja un labbūtība / Museums, Sustainability and Wellbeing”, kā arī ar 2023. gadu kā Eiropas prasmju gadu.

Attēlā: Magdalēnas Rakstiņas 2023.gada Alūksnes Mākslas skolas noslēguma radošais darbs "Mana pasaule"