VII Vizuālās Mākslas konkurss “Gaujas mozaīka Ādažos”

20.03.2024

Š.g. 13.martā Ādažu novada Mākslu skolā norisinājās VII Vizuālās Mākslas konkurss “Gaujas mozaīka Ādažos”. Kā katru gadu konkurss bija veltījums, savā skolā ļoti mīlētai un cienītai, bet   pāragri mūžībā aizgājušajai  Ādažu Mūzikas un Mākslas skolas direktorei Ingai Patmalnikai. Šī gada tēma – Pastmarkas dizains, kurā bija jāzīmē Saulgrieži – ziemas un vasaras. Pastmarkas dizaina uzdevums tapa sadarbībā ar Latvijas Pastu.

No Alūksnes Mākslas skolas konkursā piedalījās Marks Gailišs (1.kase) un ieguva 3. vietu jaunākajā vecuma grupā , Annika Volte (2.klase), Alise Zariņa (4.klase) -  ieguva atzinību jaunākajā vecuma grupā, Agita Kreice (7.klase)- ieguva 3.vietu  vecākajā izglītojamo grupā. Savus audzēkņus uz konkursu pavadīja skolotājas Rita Balane, Alise Krajeviča un Anita Vēliņa.

Attēlu galerija skatāma šeit: