PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS KOMPETENCES CENTRA RĪGAS DIZAINA UN MĀKSLAS VIDUSSKOLAS IZGLĪTOJAMO GLEZNIECĪBAS MĀCĪBU DARBU IZSTĀDE „KLUSĀ DABA”

11.11.2016

Aicinām uz izstādes atklāšanu, tikšanos un sarunām ar PIKC RDMV pedagogiem š.g. 17.novembrī plkst. 15.00. skolas izstāžu zālē.

Profesionālās izglītības kompetences centrs Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola (PIKC RDMV) ir lielākā mākslas un dizaina vidējās profesionālās izglītības iestāde Latvijā.

PIKC RDMV ir 11 profesionālās izglītības programmas:
• Interjera dizains
• Reklāmas dizains
• Apģērbu dizains
• Formas tekstils
• Struktūras tekstils
• Ādas izstrādājumu dizains
• Stikla izstrādājumu dizains
• Koka izstrādājumu dizains
• Metāla izstrādājumu dizains
• Formas dizains
• Keramikas izstrādājumu dizains

Visu izglītības programmu izglītojamie katru mācību gadu no 1. līdz 4.kursam apgūst mācību priekšmetus zīmēšana un gleznošana. Mācību laikā skolas audzēkņi strādā dažādās zīmēšanas un gleznošanas tehnikās, apgūst daudzveidīgus glezniecības veidus un tehniskos izteiksmes paņēmienus.

Lielākā daļa skolas absolventi sekmīgi turpina izglītību Latvijas un ārvalstu dizaina un mākslas augstākās izglītības iestādēs. Vairāki skolas absolventi turpina pilnveidot savu talantu un prasmes studējot glezniecību un grafiku Latvijas Mākslas akadēmijā un ārzemju augstskolās.