Izstāde "Glezniecības un foto plenērs "GULBENE 2016"

21.02.2017

No 2017.gada 16.februāra līdz 31.martam skolas izstāžu zālē ir skatāma glezniecības un foto plenēra "Gulbene 2016" dalībnieku darbu izstāde, kas tapusi sadarbībā ar galerijas "Laipa" Valmierā vadītāju Karlīni Cercinu.

2016. gada vasarā pirmo reizi Gulbenē tika sapulcināti ievērojami Latvijas mākslinieki, lai piedalītos glezniecības un foto plenērā ”GULBENE 2016”. Plenēru organizēja Valmieras Kultūras un mākslas fonds sadarbībā ar Gulbenes novada domi un pilsētas pārvaldi, kā arī Radošo apvienību, biedrību “5 māja”.
             Mākslas plenērā Gulbeni iepazina gleznotāja un stikla māksliniece Anitra Bērziņa, akvarelists Aleksandrs Ņeberekutins, mākslinieces Līga Jaunzeme, Katrīna Gaile, Ilze Rēvalde gleznotāja Neonilla Medvedeva, mākslinieki Vladimirs Babkins un Andrejs Severetņikovs, fotogrāfs Normunds Cercins.
Plenēra laikā mākslinieki strādāja dažādās Gulbenes pilsētas un Stāmerienas vietās, lai radītu mākslas darbus, kuros attēloti cilvēki, vietas un noskaņas.