poleHead

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Lepojamie ar mūsu audzēkņiem!

Ir patiess prieks uzzinot, ka š.g. 21. februārī mūsu skolas 2016. gada absolvente LINDA GUSTA ar savu radošo darbu prezentāciju piedalījās Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) doktora studiju vadītāja Ojāra Spārīša organizētajā LMA Doktorantu pētnieciskajā seminārā, kura tēma bija "Metadizaina  pieeja kolekcijas plānošanā un modes ilustrācija". Klausītāji bija LMA zinātniskās doktorantūras studenti! Linda šobrīd studē Latvijas Mākslas akadēmijā Modes dizaina nodaļā bakalaura 3. kursā. Lai veiksme, izturība un izdošanās vienmēr ir klātesoša turpmākajā ceļā uz jaunām radošuma virsotnēm mākslas pasaulē!

Tavi skolotāji Alūksnes Mākslas skolā

FOTO šeit:*

Uzzini vairāk par LINDAS GUSTAS projektiem: https://www.lindagusta.com/

PAZIŅOJUMS PAR IZMAIŅĀM NODARBĪBU SARAKSTĀ

No š.g. 1. februāra tiek apvienotas 5.a  un 5. b. klases. Lūdzam sekot izmaiņām nodarbību sarakstā!

Pamats: 2024.gada 26.janvāra rīkojums Nr.MASK/1-6/24/2 "Par izmaiņām mācību darbā"

Iepazīties: NODARBĪBU SARAKSTS no 2024.gada 1.februāra

INFORMĀCIJA IZGLĪTOJAMO VECĀKIEM

Cienījamie vecāki!

No 2024.gada 1.janvāra ir veiktas izmaiņas Alūksnes Mākslas skolas maksas pakalpojumos. Lūdzam iepazīties ar izmaiņām ŠEIT:

Izmaiņas maksas pakalpojumos ir veiktas, pamatojoties uz 2023.gada 19.decembrī Ministru kabinetā pieņemtajiem grozījumiem Ministru kabineta 2016. gada 5. jūlija noteikumos Nr. 445 "Pedagogu darba samaksas noteikumi", kas stājas spēkā no 2024.gada 1.janvāra.

Vairāk
Radošums – “Spēja iztēloties un radīt intuitīvo, harmonisko, skaisto”

Muzeju nakts ietvaros š.g. 13.maijā no plkst.18.00 līdz 23.00 Alūksnes Mākslas skola aicina ielūkoties bērnu un jauniešu radošajos mācību  darbos! Skolas izstāžu zālē  būs aplūkojams  šajā mācību gadā paveiktais un Latvijas Bankas simtgadei veidotās ekspozīcijas “Mūsu pasaule, mūsu nākotne” fragmenti, ko radījuši mūsu izglītojamie.

Ekspozīciju var apskatīt šeit:

Muzeju nakts pasākumi Latvijas muzejos un citās sabiedriskajā vietās šogad notiks jau 19. reizi. Muzeju naktij šī gada tēma ir “RADĪŠANA”, apvienojot gan jaunradi, atjaunotni un atjaunošanu – dzīves uzlabošanu un dažādu lietu atjautīgu pārveidošanu, gan prasmju iepazīšanu un apgūšanu. Tēma sasaucas ar Starptautiskās Muzeju dienas tematiku “Muzeji, ilgtspēja un labbūtība / Museums, Sustainability and Wellbeing”, kā arī ar 2023. gadu kā Eiropas prasmju gadu.

Attēlā: Magdalēnas Rakstiņas 2023.gada Alūksnes Mākslas skolas noslēguma radošais darbs "Mana pasaule"

Vairāk
IZSTĀDE "MŪSU PASAULE, MŪSU NĀKOTNE"

Alūksnes Mākslas skolā 22. martā  pulksten 16.30 tiek atklāta konkursa laureātu darbu izstāde “Mūsu pasaule, mūsu nākotne””, kas bija daļa no vērienīgā vides objekta „Mūsu saule” pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja fasādes un kā magnēts vilināja apmeklētājus uz Latvijas Bankas simtgadei veltīto izstādi „Vērtību zīmes”. Šo milzīgo zelta disku veidoja 369 bērnu un jauniešu zīmējumi, kas  bija atlasīti īpaši rīkotā konkursā un no grafiskiem melnbaltiem zīmējumiem bija pārtapuši tapuši par zeltainiem reljefiem 60x60 cm formātā. Izstādes „Vērtību zīmes” mākslinieciskā veidola izstrādātājs un vides objekta dizainers un autors bija mākslinieks Artūrs Analts.

Pēc izstādes noslēguma konkursa laureāti varēs saņemt savā īpašumā šos zeltainos reljefos veidojumus, saglabājot atmiņas par Latvijas Bankas simtgadei veltīto mākslas projektu.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs un Latvijas Banka izteica pateicību par izrādīto interesi un atsaucību zīmējumu konkursa “Mūsu pasaule, mūsu nākotne” dalībniekiem! Kopā tika iesūtīti vairāk nekā 900 mākslas darbi, kuru autori ir bērni un jaunieši no visas Latvijas Mākslas skolām. Zīmējumos tika atspoguļots mūsu valsts nākotnes paaudzes pasaules redzējums un pamatvērtības – ģimene, draugi, bērnu intereses, mīlestība, dzimtene, daba, planētas ekosistēma, miera tēma.  Lielā atsaucība žūrijas locekļus ne tikai iepriecināja un patīkami pārsteidza, bet arī lika nopietni pastrādāt pie konkursa darbu izvērtēšanas un rezultātu apkopošanas.

Alūksnes Mākslas skolas 19 izglītojamo darbi  bija žūrijas atlasīto 369 interesantāko vidū un tika iekļauti vienotā vides objektā “Mūsu saule”. Latvijas Banka izteica pateicību visiem  39 Alūksnes Mākslas skolas dalībniekiem, kuru darbi tika iesūtīti, bet par konkursa laureātiem kļuva :

1.    Anabella Kruglova

2.    Paula Gusta

3.    Rihards Jauniņš

4.    Artis Raimo Jamonts

5.    Gabriela Ķirule

6.    Nika Gromova

7.    Jēkabs Blūms

8.    Rihards Žukovs

9.    Vlada Rakova

10.   Patrīcija Gaspare

11.   Ieva Balane

12.   Renāte Cepurniece

13.   Aleksandrs Škelebejs

14.   Artūrs Jānis Bengtsons

15.   Agita Kreice

16.   Betija Bāliņa

17.   Kristofers Viškers

18.   Elza Pimanova

19.   Ērika Solovjova

Pēc izstādes noslēguma konkursa laureāti varēs saņemt savā īpašumā šos zeltainos, reljefos          veidojumus, saglabājot atmiņas par Latvijas Bankas simtgadei veltīto mākslas projektu, kurā piedalījās.

Video   ar vides objektu ”Mūsu saule”:  SKATĪT ŠEIT

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17