poleHead
poleHead

Jaunumi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
IEVAS BANKAS UN AIJAS KALĒJAS DARBU IZSTĀDE.

                Alūksnes  Mākslas skolas pieaugušo interešu izglītības programmas “Vizuāli plastiskā māksla” dalībnieces Ieva Banka un Aija Kalēja jau trešo reizi  pēdējo gadu laikā  ir eksponējušas savus vizuālās mākslas darbus - ainavu, portretu, klusās dabas un mākslas darbu kopiju gleznojumus  SIA" Alūksnes slimnīca" telpās. Izstāde pieejama apskatei Alūksnes slimnīcas darbiniekiem un pacientiem. 

Ir patiess prieks par Ievas un Aijas radošo veikumu. Lai mums veiksmīga turpmāka sadarbība un vēl plašāki radošie apvāršņi.

Alūksnes  Mākslas skolas pieaugušo interešu izglītības programmas “Vizuāli plastiskā māksla" vadītāja

 Anita Vēliņa.

                                        Videoklipa saite:

https://youtu.be/HyiaXOpgpRY

Vairāk
SVEICAM JAUNO, 2022./2023.MĀCĪBU GADU UZSĀKOT!

 2022./2023. mācību gada krāsaino ceļojumu mākslas pasaulē uzsāksim

š.g. 1. septembrī plkst.13.30. Gaidīsim izglītojamos un viņu vecākus

Alūksnes Mākslas skolas zālē, Ojāra Vācieša ielā 2.

Lai veiksmīgs, jaunām atklāsmēm bagāts un radošs mums visiem ir

Jaunais mācību gads!

 

                  Alūksnes Mākslas skolas pedagogu kolektīvs

 

Ar nodarbību stundu sarakstu var iepazīties šeit:

Kontaktinformācija skatāma šeit:

Vairāk
ALŪKSNES MĀKSLAS SKOLAS izglītojamo DARBU IZSTĀDE "IDENTITĀTE"

       Alūksnes  muzeja sezonas izstāžu zālē no 14.jūnija līdz 15.septembrim apskatāma Alūksnes Mākslas skolas izglītojamo darbu izstāde “IDENTITĀTE”. Darbi izvēlēti no pēdējā mācību gada darbu uzdevumiem, kas tapuši  gleznošanas,  kompozīcijas un grafikas, tekstilmākslas un veidošanas  nodarbībās.  Izstādes ekspozīcija veidota domājot par mūsu vietu, laiku un to, kas veido mūsu  katra personību un sabiedrību kopumā.

     Izstādes koncepcijas noskaņas radīšanai tika pievienoti arī darbi no skolas metodiskā fonda, kā arī divi Latvijas mākslas skolu valsts konkursā iesniegtie darbi ar uzdevumu  tā dalībniekiem tapt par mākslas izstādes kuratoriem. Gan izstādes “Skapis”, gan “Deportācija”  saturs  vizuāli atspoguļo kādas sabiedrības daļas identitāti. “Skapis” ir aktuāla tēma mūsu laikos, kad bieži tiek lietots jēdziens “iznākt no skapja”, tā atklājot gan savas gaišās, gan ēnas puses. Jaunieši šajā darbā runā par sev aktuālām tēmām. Savukārt, Kristīnes Lāces  iecerētā izstāde vēsta par 2001.gada akmens skulptūru simpozijā “Gadsimtu sasaukšanās” tapušo darbu pārvietošanu no Alūksnes parka uz pilsētas nomali 2021.gadā. Arī izstādes “Deportācija” projekts atspoguļo sabiedrības daļas identitāti, kurā atklājas priekšstati par  savas tautas pašapziņu un kultūrvēsturiskajām vērtībām.

Vairāk
Saņemts Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiāls atbalsts

Alūksnes Mākslas skolas kolektīvs izsaka pateicību Valsts Kultūrkapitāla fondam par atbalstu mūsu izglītības iestādes materiāli tehniskās bāzes pilnveidošanā!

2022.gada 24.februārī Valsts Kultūrkapitāla fonds (VKKF) apstiprināja finansējuma pieškiršanu 2500,- euro apmērā Alūksnes Mākslas skolas iesniegtā projekta “Alūksnes Mākslas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošana- fotostudijas aprīkojums mācību priekšmetu padziļinātai apguvei” realizācijai.

 

Vairāk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Alūksnes Mākslas skola- © 2024 Izstrāde: sia samTools; dizains: Līga Vēliņa