1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Tiekamies Alūksnes Mākslas skolā Muzeju naktī š.g.18.maijā

Alūksnes Mākslas skolā Muzeju naktī būs apskatāma 2018./2019. mācību gada darbu un skolas 7.klases izglītojamo radošo skolas nobeiguma darbu izstāde no plkst. 19.00- 22.00. Laipni aicinām visus uz tikšanos mākslas skolā.

Vairāk
Mācību ekskursija uz Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzeju, izstāžu zāli "Arsenāls" un Latvijas Nacionālo mākslas muzeju

22.februārī grupa skolas pedagogu un vecāko klašu audzēkņu apmeklēja izstādes “Portrets Latvijā. 20.gadsimts. Sejas izteiksme.”, “Portrets ar smaidu. Šarži un karikatūras Latvijā. 20.gadsimts” izstāžu zālē "Arsenāls", Latvijas Mākslas muzejā un Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā, kurās tika gūti spilgti iespaidi par 20.gadsimta iezīmēm fotogrāfijā, glezniecībā un grafikā.

Portrets tiešā vai netiešā veidā dokumentē Latvijas vēstures un sabiedrības sociālās iezīmes, nacionālās identitātes izpausmes un nodevas pastāvošajām ideoloģijām. Izstādes spektrs ietvēra laikmeta atspoguļojumu no mākslinieku individuālā skatu punkta līdz vispārinājumam, no valsts pasūtījuma līdz brīvai interpretācijai, no reprezentācijas līdz privātumam.

Izstāde pārskatāmi attēloja 20. gadsimtu kā laiku, kurā tapa un veidojās, tika zaudēta un vēlreiz atjaunota Latvijas valsts. Tā raksturoja laikmetu, kurā personības, neskatoties uz sabiedrībā pastāvošiem stereotipiem un ideoloģiskām prasībām, ieguldīja savu pieredzi radošās izpausmēs kā spēcīgu, intelektuāli radošu potenciālu.

Tiekamies ALŪKSNES MĀKSLAS SKOLĀ š.g. 3.septembrī

2018./2019. mācību gada krāsaino ceļojumu mākslas pasaulē sāksim 3. septembrī plkst.13.30. Gaidīsim izglītojamos un viņu vecākus Alūksnes Mākslas skolas zālē, Ojāra Vācieša ielā 2.

Neaizmirstiet saulainus smaidus, priecīgu noskaņojumu un vēlmi apgūt mākslas zinības!

Alūksnes Mākslas skolas pedagogu kolektīvs

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18