1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Alūksnes Mākslas skolas absolventu un bijušo audzēkņu salidojums 2015.gada 26.decembrī

"Skolas absolventu tikšanās 2015.gada 26.decembrī                Alūksnes Mākslas skolā 2015.gada 26.decembrī notika skolas absolventu un bijušo audzēkņu tikšanās ar saviem klases biedriem un pedagogiem. Vakara noskaņu īpašāku darīja Sniedzes Prauliņas un Edgara Šubrovska muzikālais sniegums. Skatīt: sadaļā GALERIJA - NOTIKUMI -  skolas 25.jubilejas gadā" un arī https://youtu.be/y6wbgJZwKr8

Skolas absolventu salidojums 2015.gada 26.decembrī

Alūksnes Mākslas skolas absolventi, bijušie audzēkņi un darbinieki - ik viens no Jums, kas kādreiz juties piederīgs Alūksnes Mākslas skolai ir laipni aicināts pagodināt ar savu klātbūtni vienam otru, satikties, padalīties ar saviem dzīves stāstiem un kopā nosvinēt 25 aizritējušos gadus, kopš Alūksnes pilsētā ir mākslas skola. Tiksimies Otrajos Ziemassvētkos, sestdien, 26. decembrī pulksten 17.00.

Alūksnes Mākslas skolas pedagogu kolektīva vārdā

Anita un Ojārs Vēliņi

VAKARA PROGRAMMA:

• 17.00 - Dalībnieku reģistrācija, tikšanās, atkalredzēšanās;
  • 18.00 - Muzicēs Sniedze Prauliņa un Edgars Šubrovskis;
  • 19.00 - Sarunas pie kantainiem galdiem,  mūzika;
  • 21.00 - Svētku salūts virs Alūksnes ezera.
Alūksnes Mākslas skolai 25

Ar Alūksnes Mākslas skolas sadarbības partneru - Igaunijas Veru Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes "ZILS- MELNS- BALTS"atklāšanu š.g.15. oktobrī, pulksten15.00 tiek atzīmēta Alūksnes Mākslas skolas  skolas jubileja. Šī izstāde ir dāvana no Igaunijas draugiem. Izstādes motīvs ir Igaunijas karoga krāsas, kuru noskaņās ir visa izstāde, kas stāsta par dzīvi, dabu un cilvēkiem Igaunijā.

Tieši  pirms 25 gadiem - 1990.gada 15. oktobrī pirmo reizi  Aūksnes Mākslas skolā tika uzņemti un Alūksnes Jaunajā pilī sanāca un tika sveikti pirmie audzēkņi. Un šī diena ir kļuvusi par simbolisku skolas dzimšanas dienu - nu jau divdesmit piekto.

Novadnieka Māra Salmiņa gleznu izstāde Alūksnes Mākslas skolā

Mākslinieka Māra Salmiņa gleznu izstāde Alūksnes Mākslas skolā ir skatāma no 2015.gada 17.aprīļa.

Alūksnietis Māris Salmiņš zīmēt sācis jau agrā bērnībā. Gleznošanu, galvenokārt, apguvis pašmācības ceļā. Vidusskolas laikā vasaras brīvlaikos piedalījies Emīla Melngaiļa Tautas mākslas nama rīkotajos plenēros Cēsīs un Raunā. Gleznas eļļas tehnikā bijušas izstādītas Raunā, kā arī jauno mākslinieku izstādē toreizējā Rīgas pionieru pilī, kur gūti pirmie panākumi - laureāta tituls. Studējot Rīgas Politehniskajā institūtā, apmeklējis zīmēšanas kursus Mākslas akadēmijā.

Dabas skatus gleznojis, galvenokārt, eļļas tehnikā. Gleznās atspoguļoti visi gadalaiki, gan pavasara un rudens krāsainība ar ūdeņu mainīgajiem toņiem, gan ziemas sniegotie ceļi un vasaras ziedošie dārzi. Sirdij tuvās Latvijas ainavas savulaik izstādītas dažādās izstādēs Alūksnē, Balvos, Valmierā, Rīgā.

Mākslinieks piedalījies Mākslas dienās Rīgā, kā arī dažādās grupu izstādēs un tradicionālajās Alūksnes mākslinieku izstādēs. Daudzas gleznas šobrīd atrodamas mākslas draugu privātkolekcijās.

Izstāde "Trejdeviņas saules lec" no 2014.gada 10.maija līdz 14.maijam

Alūksnes Mākslas skolā no š.g. 10.maija līdz 14.maijam darbdienās laikā no 10.00 līdz 18.00 ir skatāma Vidzemes novadu izglītības iestāžu audzēkņu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu izstāde-konkurss "Trejdeviņas saules lec". Laipni aicinām gūt neaizmirstamus iespaidus mākslas krāsainajā pasaulē!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18